Ing. Iva Klementová, Ph.D., – poradenství a konzultace

„Sharing is caring.“

Po ukončení své léčby jsem spolupracovala s Mamma HELP, z. s. v centru v Českých Budějovicích jako terapeutka. Mamma HELP, z. s. bohužel ukončil svou činnost v roce 2020. Protože sama vím, jak je pomoc pro ženy v období léčby důležitá, iniciovala jsem založení a stala se spoluzakladatelkou MIA ROSE, z.s. Své znalosti a zkušenosti se snažím předávat také při výuce studentů jako vysokoškolský pedagog.

Bc. Tamara Wortnerova – fyzioterapeut

Stala jsem se součástí MIA ROSE neb z praxe vím, jak je důležitá další péče u člověka, který projde jakékoli závažné onemocnění ze kterého mu přibude jizva nebo vznikne nějaké jiné omezení na těle. U našich klientek je to hlavní omezení vzniká v oblasti hrudníku a ramen, které mimo jiné ovlivňuje dech. Dech získáváme při narození a ztrácíme jako poslední schopnost v životě, proto práce s dechem, otvírání hrudníku, otvírání prostoru pro dech v celém těle je pokaždé součástí našich pohybových setkání i individuálních terapii.

Ing. Šárka Laura Tůmová – lektorka Naam jógy

„Abychom dělali to, co milujeme a milovali to, co děláme.“

Naam józe se věnuji od roku 2016. Vedu pravidelné lekce pro veřejnost i pro seniory, dva roky jsem vedla lekce pro ženy v MammaHelp. Naam jógu miluji. Je to styl jógy, který v sobě zahrnuje pohyb, dech a zpěv. Je v ní obsažená veliká moudrost, poznání, uvědomění, že existuje mnoho rovin, jak můžeme svět kolem nás vnímat a přistupovat k němu. Lekce přinášejí pocit uvolnění, klidu a radosti. Je to čas, který věnujeme sami sobě, načerpáme energii a vnitřní sílu, posílíme své zdraví.

Andrea Jindrová – lektorka Nordic walking

S nordic walkingem jsem začala v lázních. Hodně mi pomohl po nemoci ke zlepšení fyzické a psychické kondice a vrátil mi radosti z pohybu a já bych to ráda předávala dál dalším ženám prostřednictvím Mia Rose.